Rozwiązujemy problemy, dostarczamy wartości
i dowozimy wyniki

Pytamy, doradzamy i eksperymentujemy

Jesteśmy agencją kreatywną specjalizującą się w mediach digitalowych. Nasz zespół to szereg specjalistów z pasją, którzy kochają, to co robią. Współpracujemy również z różnorodnymi specjalistami z zewnątrz, dzięki czemu zachowujemy płynność realizacji, dbając o nasze oparte na współpracy relacje, za które cenią nas nasi klienci.

Dzięki kilkupoziomowemu zrozumieniu Twojego biznesu możemy wspólnie budować cyfrowe doświadczenia, które stworzą głębokie relacje z Twoimi odbiorcami. Każdy projekt, który realizujemy, jest dostosowany do Twoich celów biznesowych, aby zwiększyć sprzedaż i rozwój w Twojej firmie.

Słuchamy naszych klientów

Twój biznes zdecydowanie jest Ci najbliższy i to Ty rozumiesz go najlepiej. Zanim przystąpimy do jakichkolwiek realizacji, poświęcamy czas na spotkanie i wysłuchanie.

Chcemy jak najlepiej poznać, z jakimi problemami się mierzysz oraz jakie cele chcesz osiągać. Dopiero wtedy możemy dostatecznie wczuć się w Twoich odbiorców i wypracować rozwiązanie, które będzie spełniało ich oczekiwania na 100%.

Ludzie z pasją

Niezależnie od tego, czy pracujemy wewnątrz zespołu, z partnerami biznesowymi czy klientami, zawsze pamiętamy o tym, że pracujemy z ludźmi.

Wiemy, że wspólna praca i zaangażowanie w to, co robimy, prowadzi do powstania wyjątkowych rzeczy.

Łukasz

Dyrektor Kreatywny

Od początku drogi zawodowej byłem związany z grafiką komputerową oraz animacją. W Onespark pomagam firmom rozwiązywać problemy związane z użytecznością i wizerunkiem. Wiem, że najprostsze rozwiązania często są najlepsze, dlatego szukam optymalnych działań w zakresie koncepcji kreatywnych i marketingowych. Na co dzień tworzę grafikę 3D, która daje mi mnóstwo frajdy a także czytam prasę branżową, aby być na bieżąco w dynamicznie zmieniającym się świecie marketingu.

Sonia

Senior Graphic Designer

Projektowaniem graficznym zajmuję się od 2013 roku, ukończyłam studia w tym kierunku i jest to moja ogromna pasja! Poza Polską studiowałam także w Portugalii i Rosji, a pracę zaczynałam w czołowym niemieckim wydawnictwie, przechodząc następnie do największej polskiej firmy farmaceutycznej. W 2018 roku zdecydowałam się porzucić korporacyjne kolosy na rzecz łódzkiej agencji Onespark, która zaoferowała mi wsparcie rozwoju w sferze digital, zyskując jednocześnie moje wieloletnie doświadczenie z zakresu projektowania materiałów drukowanych. Poza pracą kreatywną zajmuję się również śpiewem i organizacją koncertów, a odpręża mnie przyroda, gotowanie i urbexy 😉

Kasia

Junior Graphic Designer

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Ukończyłam projektowanie graficzne oraz edukację artystyczną z wyróżnieniem. Kluczowym zagadnieniem w mojej pracy twórczej jest plakat typograficzny. W agencji Onespark odpowiadam za atrakcyjne grafiki, które wznoszą klientów na kosmiczny poziom! Uwielbiam moją pracę za możliwość wyrażania swojej kreatywności i zadowolenie klientów. Czas wolny spędzam w końskim siodle bądź za sterami żaglówki.

Kasia

Social Media Manager

Nazywam się Kasia, ale wszyscy mówią do mnie Katie. W agencji Onespark objęłam stanowisko Managera ds. Social Media & Marketingu. Na co dzień wdrażam strategie krótko oraz długoterminowe dla klientów z różnych branż. Tworzenie wartościowego content’u i efektywnych reklam to coś, co sprawia mi dużo radości! Każdego dnia rozwijam się i wyznaczam sobie nowe cele. W życiu prywatnym jestem pasjonatką minimalizmu, mody, projektowania wnętrz oraz fotografii.