Marketing i kampanie reklamowe Łódź

Marketing internetowy – prowadzenie social media, kampanie reklamowe i SEO

Zaplanujemy, a następnie przeprowadzimy udaną kampanię promocyjną, która zrealizuje Twoje cele wizerunkowe oraz sprzedażowe. Zajmiemy się opracowaniem strategii, przygotowaniem kreacji, uruchomieniem oraz stałym nadzorem nad prowadzonymi działaniami online.

Do tej pory pomogliśmy ponad 30 markom, dla których wygenerowaliśmy sprzedaż o łącznej wartości ponad 2 000 000 zł.

Marketing i kampanie reklamowe – znajdujemy się w Łodzi

Kampanie reklamowe na Facebooku

W marketingu czujemy się jak ryby w wodzie, a ten na Facebook’u to nasza specjalność. Tworzymy strategie, które sprzedają; kreacje graficzne – przykuwające uwagę oraz teksty, które są po prostu świetne! Prowadzenie kampanii na Facebook’u to nic innego jak zarządzanie profilem Twojej marki. Zapewniamy, że możesz w pełni zaufać naszym specjalistom, którzy stworzą dla Ciebie kampanię krok po kroku, a jej końcowym punktem będzie osiągniecie sukcesu przez Twoją firmę – z nami jest on jak najbardziej możliwy!

Optymalizacja stron internetowych

Chyba nie chcesz, aby klient uciekł z Twojej strony, ponieważ nie jest ona dostosowana do jego urządzenia lub zbyt długo się ładuje? W Onespark oferujemy techniczną optymalizację witryn internetowych. Dzięki opracowanemu know-how zadbamy o responsywność Twojej witryny oraz o szybkość jej ładowania.

Kampanie reklamowe w Google

Gdzie rozpoczynasz poszukiwania interesujących Cię produktów czy usług? Oczywiście, że w wyszukiwarce Google. Nie musimy więc za bardzo przekonywać Cię, że ta forma marketingu zapewni Ci zamierzone cele. Dzięki precyzyjnym celom kampanii, mierzalności efektów i nawet z minimalnym budżetem, jesteśmy w stanie zagwarantować Ci rozwój biznesu, zwiększenie sprzedaży czy ilości zapytań.

Prowadzenie kanału Social Media

Zadbamy o atrakcyjny content, który zapewni Twojej firmie pozytywny wizerunek, wzbudzi zainteresowanie oraz spowoduje zaangażowanie. Umówmy się – w dzisiejszych czasach prowadzenie kanałów Social Media nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać.

Powierz prowadzenie Social Mediów specjalistom i ciesz się jakościową oraz spójną komunikacją

Kampanie Reklamowe na YouTube

Reklamy na YouTube to świetna forma promocji, a my wiemy, jak wycisnąć z nich najlepsze soki! Dzięki kreatywnym animacjom popartych krótką treścią wzbudzamy zainteresowanie i angażujemy odbiorców, a co dzięki temu zyskuje Twoja firma? Większą sprzedaż, czyli większe zyski!

"W dobrym emarketingu
nie czuć emarketingu"

Tom Fishburne

Co zyskujesz?

Wielokrotny zwrot zainwestowanych środków.
W skutecznym marketingu liczy się tylko jedno – być o 1% lepszym od konkurencji.
Tyle wystarczy, aby klienci najpierw trafiali do Ciebie i to właśnie w Twojej firmie regularnie zostawiali swoje pieniądze.

 

Stałą kontrolę budżetu marketingowego
Marketing to nie tylko ładne kreacje, ciekawe koncepty oraz kreatywne teksty. To przede wszystkim działania oparte na liczbach, a dokładniej – pieniądze, jakie wydajesz na reklamy i kwoty, jakie dzięki niej zarabiasz.
Podczas naszej pracy będziemy analizować każdą złotówkę po to, aby zainwestować ją w jak najlepszy sposób.

 

Oszczędność dziesiątek lub setek godzin każdego miesiąca

Na pokładzie Onespark znajdziesz specjalistów od designu, performance’u, analityki, SEO oraz IT.
Taki zestaw kompetencji da Ci pewność, że promocja Twojego biznesu znajduje się w fachowych rękach, a Ty odzyskasz czas na załatwianie innych, ważnych spraw.

Co nasi klienci mówią o współpracy z nami?

„Onespark to przede wszystkim profesjonalizm i doświadczenie. Team zawsze rzetelnie i kreatywnie podchodzi do realizowanych zadań i można na nich liczyć[...] ”

Paulina Bogdan | CEO LOVBRAND

„Agencja Onespark to świetny zespół profesjonalistów, którzy słuchają klienta i dopasowują produkt do potrzeb[...].”

HR Sensor | CEO Sylwia Szymańska

„Profesjonaliści wychodzący naprzeciw potrzebom klienta. Pełne zaangażowanie i sprawna komunikacja. Kreatywność! Polecamy współpracę z Onespark w 100%.”

Karolina Adamiec | Torre GSM

Pozostałe projekty

Polimex.net

UX i UI sklepu internetowego dla hurtowego sprzedawcy

Zobacz Case Study

KWW Klepacz Wąsik i Wspólnicy

Tradycja w nowoczesnej formie

Zobacz Case Study

Masz dla nas wyzwanie?

Zapytaj o niezobowiązującą ofertę!

DO DZIEŁA

Kampanie reklamowe w social mediach, wyszukiwarkach i nie tylko

Współcześnie spora ilość osób korzysta z różnego rodzaju portali społecznościowych, wyszukiwarek, platform online oraz innych serwisów. Każdy z nich stanowi idealną okazję dla przedsiębiorców, aby stworzyć ciekawie wyglądającą, niebanalną, a przede wszystkim skuteczną reklamę. Nasza agencja składająca się z grona ekspertów doskonale rozumie potrzeby odbiorców. Klientom proponujemy obsługę kanałów popularnych social mediów, takich jak Instagram, YouTube, Snapchat czy LinkedIn. Nie stanowi dla nas również problemu prowadzenie kampanii Facebook. Łódź, Warszawa czy Gdańsk to zaledwie kilka miast, w których działamy. Nasza pomysłowość w połączeniu z umiejętnościami zagwarantuje Ci wzrost zainteresowania Twoim produktem.

Twoi specjaliści od realizowania działań marketingowych w Łodzi i nie tylko

Głównym celem naszej działalności jest pomoc w podnoszeniu sprzedaży generowanej przez naszych klientów. Robimy to dzięki planowaniu i realizowaniu skutecznych kampanii w mediach społecznościowych (np. na Facebooku, Youtubie, LinkedInie i innych platformach), w wyszukiwarkach (Adwords i SEO). Wzrost sprzedaży zwłaszcza internetowej nie może się odbywać bez posiadania dobrego serwisu. Dlatego zapewniamy też narzędzia, dzięki którym tworzymy doskonałe strony internetowe.
W naszych działaniach nigdy nie zapominamy o:
● Kliencie – bowiem w social mediach, jak i całej sieci to odbiorca jest najważniejszy – trzeba dostarczać mu rozrywki oraz informacji, których potrzebuje.
● Gotowości – jak w żadnym innym miejsce, właśnie w Internecie szybkość reakcji jest kluczowa (użytkownicy coraz częściej traktują bowiem social media, jak zwykłe infolinie).
● Elastyczności – bowiem media społecznościowe oraz cały świat online to najbardziej dynamicznie zmieniające się środowiska, za którymi trzeba nadążyć.