Marketing i kampanie reklamowe Łódź

Docieraj do odbiorców i zamieniaj ich w lojalnych klientów

Zaplanujemy, a następnie przeprowadzimy udaną kampanię promocyjną, która zrealizuje Twoje cele wizerunkowe oraz sprzedażowe.
Zajmiemy się opracowaniem strategii, przygotowaniem kreacji, uruchomieniem oraz stałym nadzorem nad prowadzonymi działaniami online.
Do tej pory pomogliśmy 30+ markom, dla których wygenerowaliśmy sprzedaż o łącznej wartości ponad 2 000 000 zł.

Marketing i kampanie reklamowe Łódź

Kampanie reklamowe na Facebooku

W marketingu czujemy się jak ryby w wodzie, a ten na Facebook’u to nasza specjalność. Tworzymy strategie, które sprzedają, kreacje graficzne, które przykuwają uwagę i copy, które są po prostu świetne!

Social Media

Dopasujemy komunikację skrojoną na miarę Twojego biznesu. Nasi graficy to czarodzieje, którzy po konsultacji z naszymi strategami tworzą kreacje graficzne, które są niezbędne do efektywnego prowadzenia mediów społecznościowych tj.: Instagram, Facebook, Tik-Tok czy Linkedin.

Optymalizacja stron internetowych

Chyba nie chcesz, aby klient uciekł z Twojej strony, ponieważ nie jest ona dostosowana do urządzenia czy zbyt długo się ładuje? W Onespark oferujemy techniczną optymalizację witryn internetowych. Dzięki opracowanemu know-how zadbamy o responsywność Twojej witryny oraz o szybkość jej ładowania.

Kampanie reklamowe w Google

Gdzie rozpoczynasz poszukiwania interesujących Cię produktów czy usług? Oczywiście, że w wyszukiwarce Google. Nie musimy więc za bardzo przekonywać Cię, że ta forma marketingu zapewni Ci zamierzone cele. Dzięki precyzyjnym celom kampanii, mierzalności efektów i nawet minimalnym budżetem, jesteśmy w stanie zapewnić Ci rozwój biznesu, zwiększenie sprzedaży czy ilości zapytań.

Prowadzenie kanału Social Media

Zadbamy o atrakcyjny content, który zapewni Twojej firmie pozytywny wizerunek, wzbudzi buzz i zaangażowanie. Umówmy się – w dzisiejszych czasach prowadzenie kanałów Social Media nie jest takie proste. Powierz prowadzenie Social Mediów specjalistom i ciesz się jakościową i spójną komunikacją!

Kampanie Reklamowe na YouTube

Reklamy na Youtube to świetna forma promocji, a my wiemy, jak wycisnąć z nich najlepsze soki! Dzięki kreatywnym animacjom popartym krótkim copy, wzbudzamy zainteresowanie i angażujemy odbiorców, a co zyskuje Twoja firma? Większą sprzedaż, a co za tym idzie – większe zyski!

"W dobrym emarketingu
nie czuć emarketingu"

Tom Fishburne

Co zyskujesz?

Wielokrotny zwrot zainwestowanych środków.
W skutecznym marketingu liczy się tylko jedno – być o 1% lepszym od konkurencji.
Tyle wystarczy, aby klienci najpierw trafiali do Ciebie i to właśnie w Twojej firmie regularnie zostawiali swoje pieniądze.

 

Stałą kontrolę budżetu marketingowego
Marketing to nie tylko ładne kreacje, ciekawe koncepty i kreatywne teksty. To przede wszystkim działania oparte na liczbach, a dokładnie –pieniądze, jakie wydajesz na reklamy i kwoty, jakie dzięki niej zarabiasz.
Podczas naszej pracy będziemy analizować każdą złotówkę po to, aby zainwestować ją w najlepszy sposób.

 

Oszczędność dziesiątek lub setek godzin każdego miesiąca

Na pokładzie Onespark znajdziesz specjalistów od designu, performance’u, analityki, SEO oraz IT.
Taki zestaw kompetencji da Ci pewność, że promocja Twojego biznesu znajduje się w fachowych rękach, a Ty odzyskasz czas na załatwianie innych ważnych spraw.

Co nasi klienci mówią o współpracy z nami?

„Onespark to przede wszystkim profesjonalizm i doświadczenie. Team zawsze rzetelnie i kreatywnie podchodzi do realizowanych zadań i można na nich liczyć[...] ”

Paulina Bogdan | CEO LOVBRAND

„Agencja Onespark to świetny zespół profesjonalistów, którzy słuchają klienta i dopasowują produkt do potrzeb[...].”

HR Sensor | CEO Sylwia Szymańska

„Profesjonaliści wychodzący naprzeciw potrzebom klienta. Pełne zaangażowanie i sprawna komunikacja. Kreatywność! Polecamy współpracę z Onespark w 100%.”

Karolina Adamiec | Torre GSM

Pozostałe projekty

Polimex.net

UX i UI sklepu internetowego dla hurtowego sprzedawcy

Zobacz Case Study
KWW Klepacz Wąsik i Wspólnicy

Tradycja w nowoczesnej formie

Zobacz Case Study

Masz dla nas wyzwanie?

Zapytaj o niezobowiązującą ofertę!

DO DZIEŁA