Branding i projektowanie graficzne Łódź

Identyfikacja wizualna – projektowanie logo, tworzenie Landing Page i inne

Pojedyncze grafiki oraz kompleksowe identyfikacje wizualne zarówno dla usług, produktów, linii, kolekcji, jak i całych marek.
Z nami zyskasz pewność, że Twoja oferta ma oprawę, która doskonale oddaje jej ducha, podkreśla walory, buduje zaufanie oraz wpływa na pozytywny odbiór wśród klientów.

Branding i projektowanie graficzne w Łodzi

Projektujemy serwisy internetowe

Piękne, nowoczesne oraz funkcjonalne projekty stron, sklepów i wizytówek z zachowaniem dobrych praktyk UX (user experience).

Tworzymy Landing Page

Nowoczesne oraz funkcjonalne serwisy one-page idealnie nadają się do zbierania kontaktów, a także tworzenia list remarketingowych, które na końcu zamienisz w klientów. Tworzenie Landing Page (strony lądowania) to działanie mające na celu zwiększenie konwersji – użytkownik wykonuje określoną, oczekiwaną akcję, która może przyczynić się do długofalowego sukcesu Twojej marki. Gwarantujemy, że usługę tę wykonujemy w 100% profesjonalnie oraz terminowo.

Budujemy identyfikacje wizualne

Potrzebujesz kompleksowego wsparcia przy zbudowaniu tożsamości oraz zaprezentowaniu swojej marki? Pomożemy!

Projektujemy grafiki do sklepów internetowych

Żaden sklep internetowy nie może istnieć bez zdjęć czy grafik. Przyciągające uwagę grafiki produktowe w połączeniu z chwytliwym tekstem sprzedażowym skutecznie pomogą w kampaniach promocyjnych.

"Innowacja zaczyna się od oka"

Tom Kelley

Co zyskujesz?

Komunikację, która zbuduje i utrwali Twoją pozycję w branży

Najgorsze w biznesie? Zdecydowanie bycie niezauważonym, zapomnianym lub pomylonym… z inną firmą z branży.

Dopilnujemy, aby oprawa graficzna prowadzonej przez Ciebie marki była nie tylko dopracowana oraz stylowa, ale również unikalna i jednoznacznie kojarzyła się z Twoją firmą.

Budowanie wizerunku i zaufania wśród odbiorców wymaga czasu, energii oraz konsekwencji. Właśnie dlatego zadbamy, aby oprawa graficzna Twojej firmy tworzyła jedną, spójną, a także logiczną historię – taką, która w oczach Twoich klientów zbuduje obraz marki, z którą chcą się związać, utożsamiać i od której chcą kupować.

Właściwa, a także efektowna obsługa graficzna stanowi klucz do marketingowego sukcesu. Decydując się na dłuższą współpracę z nami, możesz mieć pewność, że Twoja pozycja rynkowa ulegnie zmianie… znacznie się umocni oraz poprawi. Wykreujemy pozytywny wizerunek prowadzonej przez Ciebie marki, zważając na to, jakie masz względem nas oczekiwania, wymagania, a także w jaki sposób pragniesz być kojarzony przez klientów.

 

Niepowtarzalny design

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Tworzymy profesjonalne, foto-realistyczne wizualizacje 3D, które na pewno zwrócą uwagę potencjalnych klientów i sprawią, że zainteresują się oni Twoją marką – po prostu będą chcieli ją poznać. Wykonana przez nas animacja reklamowa, czy to produktowa, czy też wizerunkowa, to świetny sposób na promocję działalności firmy. Spersonalizowane, niedługie filmiki stanowią obecnie jedną z najpopularniejszych form marketingu. Specjalizujemy się w profesjonalnym wykonywaniu explainer video – jest to narzędzie sprzedażowe, za pomocą którego w prosty, szybki i skuteczny sposób zaprezentujemy Twój produkt lub usługę.

Stworzymy dla Ciebie kreatywne video, które zachwyci Twoich klientów zarówno samą formą przekazu, wyjątkowymi animacjami, jak i unikalnym projektem!

 

Branding marki

Identyfikacja wizualna to podstawowe narzędzie służące do kreowania wizerunku firmy na rynku – to właśnie za jej pomocą stworzymy tożsamość Twojej marki. Z nami przekonasz się, jak dużą moc oraz siłę ma marketing internetowy, a także komunikacja przy pomocy obrazów. Projektowanie logo to nie tylko nasza praca, ale również pasja – uwielbiamy tworzyć projekty od podstaw, które są innowacyjne, nowatorskie, a zarazem na tyle uniwersalne, że zachwycą nawet tych najbardziej wymagających użytkowników.

Co nasi klienci mówią o współpracy z nami?

„Onespark to przede wszystkim profesjonalizm i doświadczenie. Team zawsze rzetelnie i kreatywnie podchodzi do realizowanych zadań i można na nich liczyć[...] ”

Paulina Bogdan | CEO LOVBRAND

„Agencja Onespark to świetny zespół profesjonalistów, którzy słuchają klienta i dopasowują produkt do potrzeb[...].”

HR Sensor | CEO Sylwia Szymańska

„Profesjonaliści wychodzący naprzeciw potrzebom klienta. Pełne zaangażowanie i sprawna komunikacja. Kreatywność! Polecamy współpracę z Onespark w 100%.”

Karolina Adamiec | Torre GSM

Pozostałe projekty

Polimex.net

UX i UI sklepu internetowego dla hurtowego sprzedawcy

Zobacz Case Study

KWW Klepacz Wąsik i Wspólnicy

Tradycja w nowoczesnej formie

Zobacz Case Study

Masz dla nas wyzwanie?

Zapytaj o niezobowiązującą ofertę!

DO DZIEŁA

Identyfikacja wizualna – marki, produkty, projektowanie logo

Opracowujemy key visuale dla całych przedsiębiorstw, dla oferowanych przez nie linii produktowych, jak i również dla pojedynczych produktów oraz usług. Oferujemy projektowanie logo, opakowań, przygotowujemy również nazwy (naming), księgi znaków i całe brandbooki, dzięki którym firmy są w stanie skutecznie realizować swoje strategie komunikacyjne.
Identyfikacja wizualna firmy to bardzo istotny obszar działań marketingowych, który zwiększa rozpoznawalność marki. My wiemy, jak przygotować projekt i zaplanować działania, które pomogą Ci zaistnieć w świadomości klientów. Z nami stworzysz oryginalne i skutecznie strategie komunikacji.
Jeśli kompleksowa identyfikacja wizualna to tylko z ONESPARK — wiemy, jak zbudować motyw przewodni dla Twojej marki. Podczas pracy zawsze pamiętamy o takich czynnikach, jak:
● Spójność – bo tylko konsekwentna komunikacja przynosi wymierne korzyści.
● Zapamiętywalność – aby Twoi odbiorcy nie mieli żadnego problemu z zapamiętaniem Twojej firmy.
● Unikalność – by nie mieli kłopotów z odróżnieniem Ciebie od konkurencji.

Kreacje graficzne - bannery, zdjęcia, slidery, grafiki w Łodzi i nie tylko

Nasz zespół złożony z grafików kreatywnych i technicznych potrafi opracować i przygotować praktycznie każdy rodzaj grafiki. Statyczne banery, animowane gify, obróbka i dopasowanie zdjęć, infografiki – to tylko przykłady realizacji graficznych, których podejmujemy się na co dzień. Do tego tworzymy ulotki, katalogi, e-booki, a nawet książki. Każdemu nowemu oraz dobrze prosperującemu przedsiębiorstwu zawsze przyda się profesjonalna obsługa graficzna firm. Łódź to siedziba naszej agencji, jednak usługi świadczymy na terenie całego kraju.
Każdy nasz projekt zawiera:
● Unikatowość – stronimy od stockowych zdjęć, każdy projekt tworząc od podstaw.
● Design – pamiętamy, że grafiki muszą także cieszyć oko.
● Skuteczność – ale nie zapominamy, że zawsze ich nadrzędnym celem jest sprzedaż.