OH MY FOOD!

Opracowanie koncepcji identyfikacji wizualnej
dla firmy zajmującej się cateringiem dietetycznym

Udostępnij:

FacebookTwitter

Agencja: Onespark Agencja Kreatywna

Klient docelowy: OH MY FOOD!

Zakres prac: Opracowanie koncepcji identyfikacji wizualnej
dla firmy zajmującej się cateringiem dietetycznym

Oh My Food jest nowo powstałą marką, specjalizującą się w dostarczaniu zdrowych i zbilansowanych posiłków, opracowanych przez profesjonalnych dietetyków. Firma dbając o środowisko wszystkie swoje produkty dostarcza w biodegradowalnych opakowaniach.

Naszym zadaniem było wdrożenie nowej marki na łódzkim rynku a co za tym idzie przygotowanie kompleksowej identyfikacji – od wymyślenia nazwy po opracowanie całościowej koncepcji wizualnej, zaprojektowanie logo wraz z księgą znaku, wybór kolorystyki i typografii, wykonanie materiałów BTL oraz sesji fotograficznej, która była istotnym elementem budowania wizerunku marki. Ostatnim elementem było zaprojektowanie strony internetowej wraz optymalizacją SEO

logo
Kiedy mieliśmy już wymyśloną i uzgodnioną z klientem nazwę przystąpiliśmy do pracy nad logo. Zaproponowaliśmy kilka wersji znaku.

Wśród propozycji znalazły się wariacje typograficzne oraz geometryczne, jednak ze względu na większą czytelność, zdecydowaliśmy się pójść w stronę tych drugich, co po konsultacji z klientem zaowocowało stworzeniem finalnej wersji znaku.

Forma wybranego logo nawiązuje do klasycznego lunch-boxa, dzięki czemu powstał charakterystyczny, łatwy do zapamiętania sygnet.

STRONA WWW

Projekt strony internetowej był ważnym elementem całego przedsięwzięcia, ponieważ to przez nią realizowane są wszystkie zamówienia. Strona oferuje 12 diet do wyboru, każda dopasowana do indywidualnych potrzeb. Dzięki przejrzystej ikonografii szybko jesteśmy w stanie zweryfikować dla kogo dedykowana jest dieta i jakie zawiera alergeny.

Przy pomocy kalkulatora kalorii znajdującemu się na stronie szybko oszacujemy kaloryczność, koszt oraz czas trwania wybranej przez nas diety.

Całość zamówienia na witrynie odbywa się poprzez zintegrowaną ze stroną, zewnętrzną aplikację Masterlifecrm.

Aplikacja ta dedykowana jest firmom cateringowym. Dzięki intuicyjnej obsłudze, użytkownik ma pełną kontrolę nad zarządzaniem, realizacją i oceną zamówień Podczas projektowania strony położyliśmy nacisk na intuicyjność i łatwość wyszukania informacji a zoptymalizowany kod strony zapewnia jej szybkie wczytywanie zarówno na urządzeniach typu desktop i mobile

MATERIAŁY REKLAMOWE

SESJA FOTOGRAFICZNA

Powiedzenie “jemy oczami”, idealnie pasuje do branży gastronomicznej. Dzięki żywym i soczystym zdjęciom jesteśmy w stanie zwiększyć sprzedaż o kilkadziesiąt procent. Zaproponowaliśmy więc klientowi sesje fotograficzną jego produktów, jak wyszło oceńcie sami 🙂

FacebookTwitter

Spodobał ci się nasz projekt? Śmiało udostępnij go w social mediach.

Mogą cię zainteresować

HR Sensor

Projekt strony www dla hrsensor.pl

Zobacz

Złoty Widelec

Złoty Widelec

Zobacz

AERO aircraft technologies

Aero

Zobacz
Powrót do listy
Stwórz z nami projekt