Aero

Strona www | Branding | Model 3D

Udostępnij:

FacebookTwitter

Agencja: Onespark Agencja Kreatywna

Klient docelowy: AERO aircraft technologies

Zakres prac: Przygotowanie nowego logo, przygotowanie responsywnej strony www, przygotowanie modelu samolotu w 3D.

Cele, założenia i wyzwania

Naszym zadaniem było przygotowanie nowej identyfikacji marki, wraz z funkcjonalną stroną www dla Polskiego producenta samolotów Aero.
Zostaliśmy poproszeni o przygotowanie nowego logo oraz strony www. W związku z silnym rozwojem i ekspansją na rynki z agraniczne firma potrzebowała dobrego znaku który będzie wizytówką jakości i Polskiej marki.

Głównym zadaniem strony www miały być: prezentacja samolotów wraz z ich szczegółowym opisem, historia marki oraz kontakt z odbiorcami na rynku zagranicznym jak i Polskim.
Nowa strona www dzięki sekcji Aktualności będzie na bieżąco informować o posunięciach firmy zarówno na rynku Polskim jak i Zagranicznym.

 

Praca nad projektem

Pracę rozpoczęliśmy od przygotowanie kilku szkiców logo z których klient wybrał ostateczną wersję którą prezentujemy poniżej. Kolejnym krokiem było opracowanie makiet dla strony www oraz optymalizacja ilości podstron tak aby użytkownik szybko mógł znaleźć to co go najbardziej interesuje.

Model 3D

Kolejnym etapem było przygotowanie modelu 3D na bazie rysunków które otrzymaliśmy od klienta. Model 3D został przygotowany z myślą o stronie www dzięki czemu możemy go obrócić i zobaczyć z każdej strony.

 

FacebookTwitter

Spodobał ci się nasz projekt? Śmiało udostępnij go w social mediach.

Mogą cię zainteresować

HR Sensor

Projekt strony www dla hrsensor.pl

Zobacz

Złoty Widelec

Złoty Widelec

Zobacz
Powrót do listy
Stwórz z nami projekt