Skontaktuj się!
/ Case study

X Open Hub

Obsługa graficzna i wdrożenie strony internetowej dla branży budowlanej

Projekt

Klient: X Open Hub
Branża: Finanse
Czas realizacji: 28 dni
/ Intro

Firma X Open Hub to firma z branży fintech. Działa w obszarach giełdy, finansów, oraz jest dostawcą płynności w zakresie instrumentów finansowych. Naszym zadaniem było przygotowanie nowego Key Visual dla marki, identyfikacji wizualnej oraz nowej strony www.

Zespół projektowy:
Sonia
Łukasz

/ koncepcja

 

W przygotowaniu projektu key visual zaczęliśmy od dwóch kluczowych elementów: koloru i formy. Całą koncepcję oparliśmy na dedykowanych grafikach 3D, doskonale współgrających z nowoczesnym wizerunkiem marki oraz pozwalających na wszechstronną interpretację produktów i usług, które marka oferuje. Te elementy stanowiły punkt wyjścia do stworzenia naszej strony internetowej, ikon, mikro-animacji oraz materiałów wideo.

Skoncentrowaliśmy się głównie na wykorzystaniu 3 kolorów: czerwieni, szarości i czerni.

 

 

/ realizacja

 

Prace rozpoczęliśmy od wypracowania identyfikacji wizualnej oraz księgi znaku, zawierającej wskazówki dotyczące stosowania logo, aż po realizację wszelkich materiałów graficznych jak wizytówki, papier firmowy, prezentacja oferty, koperty, czy gadżety reklamowe. Nie zabrakło w niej przygotowania dedykowanych ikon czy też szablonu grafik na kanały social media.

Kolejnym krokiem było przygotowanie projektu nowoczesnej strony www.

Jej nowoczesny charakter podkreślają mikro animacje oraz przygotowane wcześniej grafiki 3D. Strona ze względu na międzynarodowy charakter marki została przygotowania w kilku wersjach językowych.

 

 

/ Rezultat

 

Po kilku tygodniach pracy zespołu projektowego, efekt został osiągnięty i z powodzeniem mógł zostać wdrożony przez klienta na wielu polach eksploatacji. Projekt spotkał się z dużym zainteresowaniem, oraz sprawił że marka mogła się wyróżnić na rynku podkreślając swoje najważniejsze aspekty komunikacji. W efekcie współpraca z firmą X Open Hub stale się rozwija i możemy realizować dla nich kolejne innowacyjne projekty.

 

zobacz
projekt

Włodan

Włodan

Preyon

Preyon

Zróbmy razem piękny projekt!

Opowiedz nam o swoim projekcie lub założeniach biznesowych,
abyśmy mogli rozpocząć wspólną podróż po świecie kreacji i marketingu.