Skontaktuj się!
/ Case study

Włodan

Obsługa graficzna i wdrożenie strony internetowej dla branży budowlanej

Projekt

Klient: Włodan
Branża: Budowlana
Czas realizacji: 21 dni
/ Intro

Włodan to firma z branży budowlanej zajmująca się kruszywami, robotami ziemnymi, produkcją betonu a także realizacją i utrzymaniem dróg. Naszym zadaniem było przygotowanie nowoczesnej strony www oraz materiałów graficznych na potrzeby promocji marki. Zadbaliśmy także o przygotowanie księgi znaku i poukładanie komunikacji wizualnej dla marki.

Zespół projektowy:
Kuba
Sonia
Łukasz

/ koncepcja

 

Pokazanie firmy Włodan jako profesjonalistów z wieloletnim stażem, realne zdjęcia oraz firmowe kolory mają podkreślać charakter marki. Zadbanie o wizerunek marki w każdym aspekcie kontaktu klienta z marką od strony www, do wręczenia katalogu z usługami czy firmowego długopisu.

 

 

/ realizacja

 

Na potrzeby realizacji nowej strony www wykonaliśmy sesję fotograficzną na miejscu u klienta. Miało to kluczowe znaczenie aby pokazać autentyczności marki oraz jej wieloletnie doświadczenie na rynku budowlanym.

Sama strona www została wykonana na platformie WordPress z dedykowanym motywem graficznym, oraz interaktywnymi animacjami.

 

 

 

 

/ Rezultat

 

Strona internetowa nadała nowoczesnego charakteru marce Włodan a wszelkie projekty jak wizytówki, papier firmowy czy flota aut mówi jednym językiem komunikacji.

 

zobacz
projekt

Preyon

Strona landing page, dla branży gamingowej

Zróbmy razem piękny projekt!

Opowiedz nam o swoim projekcie lub założeniach biznesowych,
abyśmy mogli rozpocząć wspólną podróż po świecie kreacji i marketingu.