Skontaktuj się!
/ Case study

Torba Smaku
Catering Dietetyczny

Realizacja odświeżenia graficznego i wdrożenia strony internetowej dla cateringu dietetycznego

Projekt

Klient: Torba Smaku
Branża: Catering dietetyczny
Czas realizacji: 4 tygodnie
/ Intro

Torba smaku to marka cateringu dietetycznego, która przygotowuje smaczne, zbilansowane posiłki prosto pod drzwi, dla osób które cenią sobie czas i wygodę. Zostaliśmy poproszeni o kompleksową obsługę marketingową w obszarach social marketingu, działań z influencerami, kampanii Google Ads, oraz przygotowaniu i wdrożeniu nowej strategii oraz identyfikacji wizualnej.

Zespół projektowy:
Kasia
Kasia
Kuba
Sonia
Łukasz

/ koncepcja

 

Torba Smaku to pyszne zbilansowane posiłki w przyjaznej formie- od tego stwierdzenia wyszliśmy. Marka ma na celu edukować i pojawiać się w głowach odbiorców w przyjazny sposób. Wpadliśmy na pomysł połączenia realnych fotografii z elementami „doodle” które w lekki i zabawny sposób podkreślają charakter marki, a torba stała się inspiracją do przygotowania brand hero.

 

Torba Smaku strona internetowa widok desktop

Torba Smaku strona internetowa widok mobile

 

/ Realizacja

 

Kompleksowa obsługa to szereg procesów, które muszą zostać uruchomione aby wszystko pracowało zgodnie z planem. Rozpoczęliśmy od przygotowania strategii marki i wypracowania na nowo klucza wizualnego. Działania obejmowały również przygotowanie nowych zdjęć produktowych, grafik i animacji, oraz materiałów jak torby na dietę pudełkową czy naklejki na opakowania. Strona internetowa jako ważny i sprzedażowy punkt styku z marką została przebudowana tak, aby zapewnić doskonałą wiedzę na temat produktów i oferty marki Torba Smaku.

 

Torba Smaku posty social media mockupy

Torba Smaku grafiki promocyjne

 

/ Rezultat

 

Stale zwiększające się zasięgi i świadomość marki wśród nowych klientów, oraz rosnąca sprzedaż to tylko jedne z wielu sukcesów, którymi możemy się pochwalić. Marka zyskała spójny i nietuzinkowy wizerunek oraz sympatycznego „brand hero” którego możecie spotkać na facebook i instagram przeglądając profil, do czego serdecznie zapraszamy.

 

Torba Smaku projekt graficzny torby papierowej

 

 

Klient o projekcie

Miałam okazję współpracować z agencją OneSpark w ramach stworzenia strony internetowej, ramowej współpracy graficznej oraz obsługi Social Mediów. Z całego serca polecam wspólne działania. Bardzo sprawny, szybki kontakt z zespołem oraz reakcja na sprawy bieżące. Jeśli poszukujecie profesjonalnej agencji, która pomoże w rozwoju Waszej marki to zdecydowanie polecam Onespark!

Sara Pikala Brand Manager
zobacz
projekt

Włodan

Obsługa graficzna i wdrożenie strony internetowej dla branży budowlanej

Zróbmy razem piękny projekt!

Opowiedz nam o swoim projekcie lub założeniach biznesowych,
abyśmy mogli rozpocząć wspólną podróż po świecie kreacji i marketingu.