Skontaktuj się!
/ Case study

Gartenland

Projekt strony www oraz przygotowanie projektów opakowań na drzewa i krzewy owocowe

Projekt

Klient: Gartenland
Branża: Rośliny
Czas realizacji: 16 dni
/ Intro

Firma Gartenland zajmuje się sprzedażą i konfekcjonowaniem drzew i krzewów owocowych, które trafiają do marketów i dyskontów na terenie całej Polski. Współpracujemy z marką w obszarze przygotowywania wszelkich materiałów graficznych do opakowań i działań marketingowo-komunikacyjnych.

Zespół projektowy:
Kasia
Sonia
Łukasz

/  Koncepcja

 

Pomysł dla każdej linii został przygotowany bardzo indywidualnie. Projekty musiały spełniać rolę informacyjną a także przyciągać wzrok klienta na półce sklepowej. Przy projektach opakowań, skupiliśmy uwagę na przygotowaniu motywu przewodniego, który można było sprawnie powielać na inne odmiany roślin.

 

 

 

/  REALIZACJA

 

Nasze realizacje obejmują projekty na drzewa i krzewy owocowe zarówno w formie kartoników jak i folii. Opakowania przygotowujemy kompleksowo, od przygotowania linii graficznej dla projektu poprzez wybór zdjęcia, aż po realizację wielu adaptacji dla konkretnych odmian i przygotowanie do druku.

Nasze realizacje obejmują również projekt i wdrożenie strony www, która przedstawia ofertę firmy i jest wizytówką w sieci.

 

 

/  REZULTAT

 

Dzięki znajomości branży i rynku roślin przygotowujemy trafione projekty, które cieszą się coraz większą sprzedażą jednocześnie wyróżniając się na półkach sklepowych w sieciach handlowych.

 

zobacz
projekt

Włodan

Obsługa graficzna i wdrożenie strony internetowej dla branży budowlanej

Zróbmy razem piękny projekt!

Opowiedz nam o swoim projekcie lub założeniach biznesowych,
abyśmy mogli rozpocząć wspólną podróż po świecie kreacji i marketingu.