Skontaktuj się!
/ Case study

Preyon

Realizacja...

Projekt

Klient: Preyon
Branża: Gaming
Czas realizacji: 28 dni
/ Intro

Preyon to marka własna firmy morele.net, która zajmuje się sprzedażą wszelkiej elektroniki i sprzętu AGD w internecie. Zostaliśmy poproszeni o przygotowanie strony www na potrzeby promocji produktów jak myszki, klawiatury, mikrofony i wszelkiej maści sprzęt dla prawdziwych graczy, którzy oczekują więcej w przystępnej cenie.

Zespół projektowy:
Kasia
Kuba
Łukasz

/ koncepcja

 

Koncepcja całego projektu skupiła się wokół jaskrawych, kolorów które są bliskie trendom rynku gamingowego. Elementy graficzne postanowiliśmy wypracować na skojarzeniach związanych z precyzyjnymi i technologicznymi formami ze świata gier jak celownik, i ostre bryły geometryczne. Sekcje na stronie www zostały zaplanowane w taki sposób, aby użytkownik mógł szybko dowiedzieć się o interesującym go produkcie nie błądząc po całej stronie.

 

Preyon gaming strona internetowa widok desktopPreyon gaming klawiatura mockup

 

/ realizacja

 

Prace nad stroną www zaczęliśmy od przygotowania makiety, która wyjaśniła wszelkie aspekty związane ze ścieżką klienta oraz funkcjonalnością serwisu. W kolejnym kroku przygotowaliśmy Key Visual dla strony www opierając się o elementy identyfikacji wizualnej. Całość została przygotowana na silniku WordPress z systemem CMS do zarządzania treścią. Istotną część serwisu stanowi sekcja produktowa, gdzie na bieżąco aktualizowane są wszelkie materiały do pobrania przez użytkowników jak sterowniki czy instrukcje w formacie PDF.

 

Preyon gaming strona internetowa widoki desktop

Preyon gaming mysz komputerowa mockupPreyon gaming strona internetowa widok mobile

 

/ Rezultat

 

Strona marki Preyon Gaming to temat który realizowaliśmy z czystą przyjemnością jako że gaming jest jednym z naszych hobby. Strona stale się rozwija i wciąż przybywa w niej nowych produktów dla graczy którzy mogą cieszyć się jakościowymi produktami po niższej cenie.

zobacz
projekt

Włodan

Obsługa graficzna i wdrożenie strony internetowej dla branży budowlanej

Zróbmy razem piękny projekt!

Opowiedz nam o swoim projekcie lub założeniach biznesowych,
abyśmy mogli rozpocząć wspólną podróż po świecie kreacji i marketingu.