KWW Klepacz Wąsik i Wspólnicy

Tradycja w nowoczesnej formie

xopenhub representative image

Services: Branding, web design, key visual

KWW Klepacz Wąsik i Wspólnicy to kancelaria prawnicza z wieloletnim doświadczeniem

Kancelaria KWW powstała w 2005 roku, ale jej założyciele reprezentują klientów od ponad 20 lat. Najważniejszym wyróżnikiem firmy jest połączenie tradycji z nowoczesnością.

Firma korzysta z nowoczesnych narzędzi, aby zapewnić usługi na tradycyjnie wysokim poziomie. KWW zapewnia kontakt online, dostęp do akt w formie elektronicznej czy obsługę w języku angielskim i niemieckim.
Dba również o najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Brief

Dla Kancelarii KWW najważniejszym celem było stworzenie profesjonalnego i nowoczesnego wizerunku.

Branża prawnicza wymaga zachowania pewnej powagi urzędu i dużej ilości profesjonalizmu. Te elementy tradycji są w niej silnie zakorzenione. Naszym zadaniem było stworzenie dla kancelarii wizerunku nie tylko zgodnego z nowoczesnymi standardami ale także nawiązującego do tych tradycyjnych elementów. Jako wyzwanie potraktowaliśmy to, aby nawiązania te nie były oklepane i sztampowe a cały wizerunek przyciągał wzrok.

Projekt

Elementy tej identyfikacji wizualnej to tradycja w nowoczesnej oprawie.

Nasz projekt zaczęliśmy od stworzenia logo. Sam symbol, chociaż oparty o tradycyjny prawniczy paragraf ma nowoczesną geometryczną formę i stanowi znakomitą syntezę całej identyfikacji – tradycji w nowoczesnej formie. Dodatkowa formą logo jest pieczęć, symbolizująca znak jakości.

Nowoczesna typografia, kontrastowe kolory i delikatne kropki dopełniły całości wizerunku. Identyfikacja zyskała dodatkowy charakter dzięki specjalnie zaprojektowanym Key Visualom.

Key Visual

Połączyliśmy klasyczne rzeźby z nowoczesnymi elementami i żywymi kolorami aby uzyskać key visuale łączące tradycję i współczesność.

Rzeźby klasyczne, zwłaszcza Temida, są od dawna wizerunkowo powiązane z profesją prawniczą. stanowi to nawiązanie do prawa rzymskiego, które jest podstawa obecnego prawodawstwa. Wykorzystaliśmy elementy, które zazwyczaj traktowane są dosyć sztampowo i dodaliśmy im kreatywnego, nowoczesnego sznytu. Dzięki żywym barwom i geometrycznym wzorom uzyskaliśmy element wizerunku, który mimo oczywistych nawiązań wyróżnia się na tle konkurencji.

Efekt

Tworząc wizerunek dla Kancelarii KWW a także dbając o jakość materiałów drukowanych oraz odpowiedni projekt strony firmowej (zobacz) wyróżniliśmy naszego klienta i stworzyliśmy wizerunek nowoczesnej kancelarii.

Dla naszego klienta stworzyliśmy pełen pakiet wizerunkowy, który dba o spójność identyfikacji zarówno w warstwie cyfrowej jak i rzeczywistej. Powstała nowoczesna strona internetowa, projekty druków, projekty wyglądu profili w social mediach a nawet takie szczegóły jak stopki do wysyłanych maili.

Jeśli potrzebujesz takiego pakietu, który zmieni wizerunek Twojej firmy koniecznie skontaktuj się z nami.

Dla KWW stworzyliśmy także stronę internetową na której tradycja i nowoczesność idą w parze

Zobacz projekt

Pozostałe projekty

Polimex.net

UX i UI sklepu internetowego dla hurtowego sprzedawcy

Zobacz Case Study

Włodan

Strona dla ekspertów od betonu wcale nie musi być nudna

Zobacz Case Study

Masz dla nas wyzwanie?

Zapytaj o niezobowiązującą ofertę!

DO DZIEŁA