X Open Hub

Strona www dla branży fintech

xopenhub representative image

Services: Branding, web design, key visual

X Open Hub to firma z branży fin-tech zapewniająca technologię dla maklerów

X Open Hub jest firmą o zasięgu światowym, zapewniająca wysokiej klasy rozwiązania technologiczne ułatwiające wymianę i handel między bankami, brokerami i startupami.

Firma ma ponad 12 letnie doświadczenie, bazę w Londynie i centrum technologiczne w Warszawie.

Brief

Odświeżenie strony internetowej X Open Hub, tak aby była nowoczesna, bardziej przejrzysta oraz zgodna z zaprojektowaną przez nas identyfikacją wizualną.

Nasz projekt zakładał zaprojektowanie nowego wyglądu oraz user experience dla strony internetowej X Open Hub. Celem było przełożenie treści i funkcji znajdującej się na starej stronie na język zaprojektowanej przez nas identyfikacji wizualnej (ZOBACZ).

Najważniejszymi celami była czytelność materiałów znajdujących się na stronie i stworzenie wizerunku firmy zgodnego z nowoczesnymi standardami.

Projekt

Strona X Open Hub zyskała świeżą oprawę, która wyróżnia się na tle konkurencji.

W czasie trwania projektu jak i po nim zaprojektowaliśmy wiele podstron zarówno w wersji desktopowej jak i mobile. Strony te dotyczyły nie tylko usług i platform firmy – stanowiły także bazę treści takich jak wpisy blogowe, baza wiedzy dla developerów czy FAQ.

Ponieważ podstrony miały różnorodny charakter wymagały nieco innego podejścia do przełożenia identyfikacji na wygląd stron.

Zakres pracy:

  • Strona firmowa
  • Key Visual
  • Blog
  • Baza wiedzy
  • FAQ
Efekt

Nowy wizerunek strony zachwycił naszego klienta a częścią naszej pracy są aktualizacje i tworzenie nowych podstron.

Wraz ze zmianami na rynku, zmianami założeń marketingowych i celów pojawia się potrzeba aktualizacji strony.
Nie tylko stworzyliśmy dla X Open Hub wyjątkowe, przejrzyste centrum informujące o działalności firmy ale także pracujemy nad aktualizacjami i tworzeniem dodatkowych podstron i grafik, w tym nad grafikami do wpisów blogowych czy nowymi key visualami reprezentującymi dostosowująca się do szybko zmieniających się realiów ofertę. Nasza współpraca ma charakter długoterminowy i oparty na zaufaniu.

Jeśli zależy Ci na długoterminowej współpracy przy utrzymaniu spójnego wizerunku, możemy Ci w tym pomóc. Skontaktuj się z nami a przedstawimy możliwości i szczegóły współpracy.

Dla X Open Hub stworzyliśmy także projekt nowej identyfikacji.

Zobacz projekt

Pozostałe projekty

Polimex.net

UX i UI sklepu internetowego dla hurtowego sprzedawcy

Zobacz Case Study

KWW Klepacz Wąsik i Wspólnicy

Tradycja w nowoczesnej formie

Zobacz Case Study

Masz dla nas wyzwanie?

Zapytaj o niezobowiązującą ofertę!

DO DZIEŁA