Włodan

Strona dla ekspertów od betonu wcale nie musi być nudna

xopenhub representative image

Services: Branding, web design, key visual

Dla firmy WŁODAN beton to nie tylko materiał, ale i rodzinny biznes.

Firma WŁODAN powstała w 1989 roku, przedmiotem jej działalności jest budowa dróg kołowych, wykonywanie robót budowlano-montażowych oraz usługi transportowe.

Brief

Zadaniem nowej strony było przekazanie nowoczesnego wizerunku firmy jako eksperta od betonu towarowego.

Nasz klient chciał strony, która będzie kierowana do klienta detalicznego, który stanowi niewielki procent działalności firmy. Właściciele WŁODANA chcieli zwiększyć dotarcie do segmentu B2C co wiązało się z koniecznością odświeżenia, usystematyzowania wizerunku oraz stworzenia nowoczesnej strony komunikującej wartości firmy.

Projekt

Stworzyliśmy projekt strony nawiązujący do branży budowlanej i betonu, ale nowoczesny w formie.

Soczystą pomarańcz obecną wcześniej w identyfikacji WŁODANA zestawiliśmy z grafitem i delikatnymi szarościami. Postawiliśmy na schemat blokowy nawiązujący do branży budowlanej a całość uzupełniliśmy różnymi odcieniami faktury betonu. Nowoczesna typografia i dodatkowe elementy dopełniły nowoczesnego wizerunku. Nasz projekt komunikuje profesjonalizm i doświadczenie w branży.

Zakres Prac:

  • Identyfikacja wizualna
  • Strona Firmowa
  • Materiały drukowane
Efekt

Udało nam się stworzyć wizerunek, który pozytywnie wyróżnia się na tle branży, która tradycyjnie nie dba o aspekt wizualny.

Stworzenie wyjątkowej i nowoczesnej strony to szansa nie tylko na zwiększenie ilości klientów ale także na dotarcie do zupełnie nowego ich segmentu. Tworząc wizerunek i komunikację, która przemawia do ludzi z konkretnymi potrzebami, można otworzyć się na nowe rynki zbytu dla towarów i usług.

Jeśli potrzebujesz nowego wizerunku, który przyciągnie klientów i otworzy Twoją firmę na nowe ich segmenty, skontaktuj się z nami a razem wypracujemy plan działań.

Pozostałe projekty

Polimex.net

UX i UI sklepu internetowego dla hurtowego sprzedawcy

Zobacz Case Study

KWW Klepacz Wąsik i Wspólnicy

Tradycja w nowoczesnej formie

Zobacz Case Study

Masz dla nas wyzwanie?

Zapytaj o niezobowiązującą ofertę!

DO DZIEŁA