X Open Hub

Identyfikacja wizualna dla branży fintech

xopenhub representative image

Services: Branding

X Open Hub to firma z branży fin-tech zapewniająca technologię dla maklerów.

X Open Hub jest firmą o zasięgu światowym, zapewniająca wysokiej klasy rozwiązania technologiczne ułatwiające wymianę i handel między bankami, brokerami i startupami.

Firma ma ponad 12 letnie doświadczenie, bazę w Londynie i centrum technologiczne w Warszawie.

Brief

Naszym zadaniem było odświeżenie wizerunku firmy, aby był nowoczesny i zgodny ze standardami rynkowymi

Stworzyliśmy identyfikację, która była oparta o kolory wzorowane na logo firmy. Do najważniejszych elementów należały: nowoczesna, żywa typografia, delikatna siatka konstrukcyjna symbolizująca strukturę i technologię oraz minimalistyczne elementy 3d symbolizujące przejrzystość i prostotę rozwiązań dla klienta.

Projekt

Stworzyliśmy dla X Open Hub identyfikację opartą o charakterystyczne elementy: kontrastowe kolory, siatkę oraz obiekty trójwymiarowe

Ważnym elementem identyfikacji było wypracowanie stylu ilustracji trójwymiarowych stanowiących dla marki key visual. Połączyliśmy delikadnie białe bryły z czerwonymi elementami i nadaliśmy wszystkiemu minimalistyczny charakter w którym dużo jest symbolicznych nawiązań do mechanizmów rządzących światem technologii finansowych.

W pierwszym etapie stworzyliśmy dla marki charakterystyczne komponenty, które można było używać do tworzenia grafik.

Zakres Prac:

  • Identyfikacja
  • Key Visual 3D
  • Materiały drukowane- wizytówki, katalogi
  • Strona www z blogiem- zobacz tutaj
Efekt

Nasz projekt dla X Open Hub przerodził się w długoterminową współpracę, podczas której wykonaliśmy wiele różnorodnych projektów.

Klient zaufał nam jako firmie, która będzie kontynuować prace nad materiałami graficznymi. Stworzyliśmy dla X Open Hub także stronę internetową (ZOBACZ PROJEKT), katalogi zarówno w formie PDF jak i drukowane, projekty stoisk, banery do kampanii marketingowych, grafiki do bloga i social media.

Podczas naszej współpracy powstały także dodatkowe key visuale nawiązujące do działalności firmy na rynku technologii finansowych. Utrzymaliśmy i rozwinęliśmy zaprojektowaną przez nas stylistykę, dzięki czemu wizerunek firmy stał się spójny i rozpoznawalny na tle konkurencji.

Jeśli zależy Ci na długoterminowej współpracy przy tworzeniu wizerunku Twojej firmy, skontaktuj się z nami.

Opinia naszego klienta:

„Szczerze polecam usługi firmy Onespark. Pan Łukasz stworzył i zrealizował dla nas wiele udanych projektów w tym, re-branding, stronę internetową oraz kreacje do kampanii marketingowych.

Jego doświadczenie w zakresie grafiki komputerowej w połączeniu z jego duchem współpracy i kreatywności sprawiło, że każdy wspólnie realizowany projekt był ciekawy oraz inspirujący. Wszystkie zadania wykonane były z niezwykła starannością oraz na czas.”

Sylwester Jezierski | Senior Marketing manager X Open Hub

Dla X Open Hub stworzyliśmy także projekt nowoczesnej strony internetowej.

Zobacz projekt

Pozostałe projekty

Polimex.net

UX i UI sklepu internetowego dla hurtowego sprzedawcy

Zobacz Case Study

KWW Klepacz Wąsik i Wspólnicy

Tradycja w nowoczesnej formie

Zobacz Case Study

Masz dla nas wyzwanie?

Zapytaj o niezobowiązującą ofertę!

DO DZIEŁA