ILE KOSZTUJE STRONA INTERNETOWA NA WORDPRESS

Ile kosztuje strona internetowa na Wordpress? Co wpływa na ostateczną cenę serwisu www? Jesteś tutaj, więc doskonale zdajesz sobie sprawę, jak ważne dla Twojego biznesu jest posiadanie własnej, nowoczesnej i funkcjonalnej strony internetowej. Dlatego w tym artykule nie skupimy się na tym, dlaczego warto ją mieć, ale na tym, ile może kosztować profesjonalny serwis, który podniesie konkurencyjność i przyczyni się do rozwoju Twojej firmy w sieci.

Przeczytaj artykuł
szybkość ładowania strony

Szybkość ładowania strony www: dlaczego jest tak ważna i co zrobić, aby ją poprawić?

Szybkość ładowania strony internetowej jest jednym z kluczowych czynników odpowiadających za to, jak dany serwis www jest postrzegany zarówno przez “żywych” odbiorców, jak i algorytmy wyszukiwarek. Tym samym wskaźnik ten odpowiada za poziom użyteczności, pozycjonowanie, jak i samą konwersję.

Przeczytaj artykuł

Od czego zacząć projektowanie serwisu www – 6 praktycznych wskazówek

A więc podjąłeś decyzję — pragniesz stać się właścicielem serwisu lub sklepu internetowego. Gratulujemy, bo jeśli okaże się, że masz smykałkę do prowadzenia biznesu w sieci, już niebawem możesz zasilić grono osób o bardzo zasobnym portfelu.

Zanim jednak zlecisz zbudowanie serwisu www profesjonalnej agencji, koniecznie powinieneś zastosować się do 6 porad, które prezentujemy poniżej. Dzięki temu będziesz spokojny, że wykonawca dobrze zrozumiał Twoje plany na podbój sieci.

Przeczytaj artykuł
Załaduj więcej
Rozpocznijmy projekt