Jak zdobyć pracę jako grafik

4 tipy, jak zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie jako grafik / web designer

Wreszcie! Nadszedł ten dzień, gdy na śledzonych przez Ciebie portalach z ogłoszeniami o pracę pojawiła się ta “jedyna”. Istna perełka, na którą czekasz tygodnie, miesiące, a może nawet lata. Już wiesz, że to praca Twoich marzeń. Dlatego, zanim zaaplikujesz, chcesz mieć pewność, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.

Przeczytaj artykuł
zasady dobrego logo

7 zasad, jak zrobić logo, które przykuje uwagę i zapadnie w pamięć

“15 minut i gotowe” - właśnie tak większość osób wyobraża sobie proces powstawania logotypu. Owszem, jest to możliwe, jeśli do jego stworzenia zatrudnimy amatora lub wykorzystamy dostępne w sieci – automatyczne generatory logotypów. Efekt takiego zabiegu będzie jednak adekwatny do czasu oraz ceny, czyli: kiepska jakość, powtarzalność i brak jakiekolwiek skuteczności.

Przeczytaj artykuł

No to odpalone!

Witaj w naszym pierwszym artykule. Jeśli tu jesteś to znaczy, że chcesz poznać naszą historię. Żeby cię jednak nie zanudzić postaram się w kilku zdaniach streścić, jak to się wszystko zaczęło.

Pomysł na Onespark zrodził się w 2011 roku w listopadzie, kiedy to podjąłem decyzję o założeniu firmy. Miałem już za sobą spore doświadczenie w zakresie pracy z dużymi i średnimi markami, tworząc serwisy www oraz kampanie billboardowe...

Przeczytaj artykuł
Załaduj więcej
Rozpocznijmy projekt